Srpen 2011

The Birthday

26. srpna 2011 v 22:38 | Dáblíík
The Birthday
Premiéra:
15.9.2011

Ránu v den Eleniných 18. narozeniny, Caroline je plně zaměstnána plánováním oslavy, ale Elena je zaměřená jen na hledání jakékoliv vodítka, které by jí pomohlo zjistit, kde Stefan je. Damon také po Stefanovi pátrá, a zároveň se snaží chránit Elenu a bránit ji, aby neudělala nic, co by mohlo připoutat Klausovu pozornost. Mezitím Klaus a Stefan mají plné ruce práce se stopováním vlkodlaka jménem Ray Sutton. Jeremy, nyní pracující v Mystic Grillu spolu s Mattem, se snaží pochopit, proč pořád vidí duchy Vicki a Anny, od té doby, co ho Bonnie pomocí magie přivedla zpět k životu. Alaric dělá, co je v jeho silách, aby ohlídal Elenu a Jeremyho, zatímco se vyrovnává se svým žalem ze smrti Jenny. Caroline a Tyler čelí nové a nečekané výzvě.

V hlavních rolích:
Nina Dobrev (Elena Gilbertová), Paul Wesley (Stefan Salvatore), Ian Somerhalder (Damon Salvatore), Steven R. McQueen (Jeremy Gilbert), Katerina Graham (Bonnie Bennettová), Candice Accola (Caroline Forbesová), Zach Roerig (Matt Donovan), Michael Trevino (Tyler Lockwood)

Dále hrají:
Matt Davis (Alaric Saltzman), Malese Jow (Anna), Kayla Ewell (Vicki Donovanová), David Gallagher (Ray Sutton)

Scénář/Režie:
Kevin Williamson & Julie Plec / John Behring


Něco málo s kastingu ...

26. srpna 2011 v 22:36 | Dáblíík
Prvním je herec David Gallagher, známí ze seriálu Sedmé nebo, či Super 8, kde padl do oka scénáristům. David se objeví v prvních dvou epizodách jako vlkodlak Ray Sutton, který bude mít neradostný spor s Klausem v Tennessee.


Vzpomínka na druhou serii...(2x05)

26. srpna 2011 v 12:33 | Dáblíík
Mega jsem u tohohle zasmála...:D xD ...Natřela mu to...:) ;)
http://youtu.be/fxyT0VVnUFk .....Koukni ...Dala bych to i na blog ale neslo by to spustit....:) ;)

Interview s Kaylou Ewell

23. srpna 2011 v 20:10 | Dáblíík
Jsem vážně nadšená z toho, že jste se vrátila do TVD.
Stejně jako já, děkuji! Hodně jsme se snažili o to udržet to pod pokličkou. Četla jsem rozhovor v The Post s Kevinem Williamsonem. Vymysleli si historku, proč jsem já s Malese v Atlantě. Vážně to měli do detailu promyšlené. Jediné, čeho jsem se obávala, byli moji sourozenci, kteří jsou na škole a žijí Facebookem a Twitterem. Byla jsem hodně nervózní z toho, že by se mohli prořeknout, takže ani jim jsem to neřekla, dokud mi nepřišlo, že je ten pravý čas. Nechtěla jsem, aby to někdo zjistil. Stává se z toho potom větší vzrušení, když je to překvapení. Tak rychle jako jsem odešla, jsem se zase vrátila. Nikdy nevíte, co se může stát!
Za svou kariéru jsem ztvárnila už hodně rolí, ale Vicki zaujímá zvláštní místo v mém srdci. Show, lidé, role… a pak už jen stačí, abyste se do seriálu vrátili na jednu jedinou epizodu a vše na jejím konci převrátili naruby a v dalších dílech to dělali znovu a znovu. Je to úžasné. Také jsem dostala tu možnost setkat se s Malese (Anna), kterou jsem nikdy předtím neviděla. Mám o ní velice vysoké mínění. Je to super vrátit se mezi lidi, u kterých vím, na čem jsem.

Je to vážně legrační, protože jsem obdržela telefonát, že bych se měla vrátit do TVD, zrovna na Apríla. Myslela jsem si, že si moji agenti a manažeři tropí kruté žerty. Bylo to příšerné. Čekala jsem celé dny na to, až mi zavolají zpět a zvolají: "Apríl." Když konečně zavolali, tak mě ujistili, že si vážně legraci nedělají a že musíme vyřešit a dozvědět s všechny okolnosti mého návratu. (smích)

TEEN CHOICE AWARDS 2011

19. srpna 2011 v 17:37 | Dáblíík

Při udílení cen náctiletou populací si Vampire Diaries odneslo několik cen, kdo a v jaké kategorii se dočtete dále. Včetně několika fotek a animace,které jsou v Galerii ve složce pod názvem TEEN CHOICE AWARDS (2010,2011).....:) jen pro vás...:*

Teen Choice Awards každoročně pořádá stanice Fox a program oceňuje celoroční největší úspěchy v oblasti hudby, filmu, sportu, televize, módy a dalších, kde hlasují náctiletí ve věku 13-19 let. Na programu je řada známých osobností a hudebních interpretů. Vítězové jsou oceněny skutečným surfovacím prknem v živé velikosti, každý rok s jiným designem.

Vampire Diaries si odnesli ceny v kategoriích:
Choice TV Show Fantasy/Sci-Fi: The Vampire Diaries
Choice TV Actor Fantasy/Sci-Fi: Ian Somerhalder
Choice TV Actress Fantasy/Sci-Fi: Nina Dobrev
Choice TV Male Scene Stealer: Michael Trevino
Choice TV Female Scene Stealer: Katerina Graham

Postava Bex

19. srpna 2011 v 17:22 | Dáblíík
Pokud jste si mysleli, že Katherine uměla udělat pořádné problémy, připravte se poznat Rebeccu - neboli Bex, krásnou upírku, která měla to potěšení, že dříve, kdy hodoval lidské krvi, dělala společnost Stefanovi.

Teď Zap2it může konečně potvrdit, že této další významnější role se zhostí australská herečka Claire Holt jako bývalý objekt Stefanova zájmu.

Claire můžete v současné době vidět na stanici ABC Family v Pretty Little Liars, jak Samaru, Emilynu novou přítelkyni a pro australské publikum je známá ze seriálu H20: Just Add Water. Někteří z vás ji mohou rozpoznat i z filmu Mean Girls 2, ve kterém si zahrála ne obzvláště chytrou Chastity, jednu z Plastics.

S Bex se poprvé setkáme v záběrech do minulosti, ale pouhou vzpomínkou dlouho nezůstane. Nikdy se úplně přes Stefana nedostala a tak můžete být překvapeni zjištěním, co ji přivádí zpět do jeho života.

Pochybuji, že bude mít úspěch, když má o Stefana romantický zájem, neboť Paul Wesley tento víkend prozradiů, "Stefan na ostatní ženy nemyslí ani v nejmenším. Je naprosto zamilovaný do Eleny a všechno tohle dělá jen kvůli Eleně."

Stone photoshoot 2011 (Nina,Paul a Ian)

19. srpna 2011 v 10:24 | Dáblíík
Nové foty s tohoto videa a focení jsou v galerii....
Jména epizod s 3.serie

19. srpna 2011 v 10:20 | Dáblíík

Byly zveřejněny názvy dalších tří epizod.


3x01 - The Birthday (Narozeniny)
3x02 - The Hybrid (Hybrid)
3x03 - The End of the Affair (Hranice lásky)

- názvy zatím nebyli oficiálně potvrzeny

Comic-Con 2011

16. srpna 2011 v 16:20 | Dáblíík
Každý vytáhl tým trička. Paul měl tým Damon, Ian tým Stefan, Nina tým Katherine, Candice tým Tyler a Joseph tým Klaus. Julie a Kevin měli tričko se všemi hlavními postavami. Ian Somerhalder pak říká: "Všechny tyto týmy spolu tvoří Kick-Ass rodinu, které říkame Vampire Diaries".

Interview s Julie Plec o 3. sérii

16. srpna 2011 v 16:07 | Dáblíík
Julie Plec odpovídá na otázky TVGuide o tom, co nás čeká ve finále a na co by jsme se měli připravit v třetí sérii.

Nedávno jste řekla, že 3. série by měla být o The Originals. Bylo to vždy v plánu?
Julie Plec: Vždycky jsme věděli, že v dokonalém světě náš casting Klause [Joseph Morgan] bude mít úspěch. V knižní sérii je to celkem malý záporák, ale jeho akce mají obrovský dopad na společnost. Věděli jsme, že tam byl velký prostor, ze kterého by jsme mohli těžit, tak jsme ho zabudovali a představil na konci letošní sezóny v naději, že publikum přijme jeho postavu jako zlosina a pak můžeme dál prozkoumat, kdo vlastně je a odkud přišel. Příchod Elijaha [Daniel Gillies] do našeho světa během midseason prostě všechno změnil. Máte Josepha Morgana a Daniela Gilliese, dva mimořádné herce, kteří mají mezi sebou úžasné scény a chcete jich prostě víc. Nezačali jsme ještě osnovat 3. sérii - ale stane se to už brzy - ale určitě je v našem záměru kopat hlouběji v příběhu o původní rodině.


Upozornění

15. srpna 2011 v 17:55 | Dáblíík
Ahoj lidi chchi vám ríct ze tu mám hodně článků ktere nejsou zobrazeny takze si distak dejte archiv...díky..:)


Stefan a Elena ♥

4. srpna 2011 v 11:54 | Dáblíík

Nová Tylerova přítelkyně na obzoru

3. srpna 2011 v 15:52 | Dáblíík
Na Elenině oslavě se objeví i Tyler a nepřijde sám, nýbrž v doprovodu atlantské krásky s milým úsměvem Lilly Roberson.

Podle posledních informací byla atlantská herečka Lilly Roberson, kterou jste mohli vidět například v vedlejší roli v seriálu Beze stopy, obsazena do nové role Sofie, Tylerova rande na Eleninu narozeninovou oslavu.

Nebojte se,neboť tento poslední Tylerův milostný objev, neudělal na našeho oblíbeného vlkodlaka takový dojem jako udělala Caroline. Ale zatímco Caroline a Tyler jsou v současné době v zóně přítel, potenciální románek, který se během 2. série postupně budoval, zase určitě vypluje na povrch, i když zároveň bojují i s tím, že jsou oba členy dvou soupeřících druhů.

Popis 3.série

3. srpna 2011 v 15:45 | Dáblíík
Popis 3. série
Už je to čtrnáct dní co nám doslova vyrazilo dech druhé finále (každému v jiném slova smyslu:) Ale určitě se už všichni těší na další sérii. CW zveřejnila děj jak k novým, tak i svým už zaběhlým seriálům, včetně TVD. Čeho se tedy na podzim dočkáme?

Co se zatím událo:
The Vampire Diaries je příběh dvou bratrů upírů, posedlých stejnou nádhernou dívkou, a kteří bojují o kontrolu osudu celého města. V první sérii se Stefan a Damon Salvatore se vrátili do jejich rodného města Mystic Falls ve Virginii, i když z velmi rozdílných důvodů. Stefan byl odhodlaný poznat Elena Gilbertovou, která se velice podobá Katherine Pierce, krásné, ale nemilosrdné upírce, kterou bratři znali a milovali v roce 1864. Damonův záměr byl na druhou stranu úplně odlišný, neboť jeho jediným cílem bylo zachránění Katherine z hrobky, kde, jak věřil, ji všechny ty roky drželo v pasti čarodějnické kouzlo. Během akčního finále, Elena strýc uvedl plán do pohybu, a přivolal tak návrat pomstychtivé Katherine.
V druhé sezóně, Katherinin vzhled a její přesné manipulace házeli klacky pod nohy vztahu Stefana a Eleny, tak i celému jejich milostného trojúhelníku s Damonem a i další obyvatelé Mystic Falls byli nuceni vybrat si stranu, když se ocitají tváří tvář novému nebezpečí. Později se Stefan a Damon setkali s zatím jejich největší výzvou - příjezdem Eliajha a Klause, dvou "původních" upírů. Z nichž Klaus má v plánu zlomit kletbu "Slunce a Měsíce", a jediný způsob je obětovat Elenu. Bez ohledu na to, jaké kroky bratři podnikli, aby Elena ochránili, Klause je od jeho mise nemožné odradit, a ukazuje se být nejmocnějším upír za celou dobu mýtické existence.

Co ještě uvidíme?
Třetí série otevírá dveře novým informacím o Klause a původní rodině a stejně tak i jeho motivy a důvody, proč chce Stefan na své straně budou konečně odhaleny. Jak Stefan klesá stále hlouběji a přibližuje se k temné straně, Damon a Elena bojují s vinou z jejich rostoucí pouta, i když pracují společně, aby přivedli Stefan zpět od okraje. Duchové z minulosti se snaží dostat k Jeremymu a předat mu mocné poselství, bez ohledu na to, jaký dopad to bude mít na jeho vztah s Bonnie. A zatímco Caroline a Tyler se stále více sbližují, vypukne mezi jejich rodinami nelítostná válka.

Další info k TVD = 3.série

3. srpna 2011 v 15:43 | Dáblíík
První info k 3. sérii z Zap2IT
První menší info a spekulace k nadcházející třetí sérii, které se dočkáme až za tři měsíce.

Ačkoli scénáristé Vampire Diaries již usilovně pracují na třetí sérii, herci se v Atlantě neobjeví dříve než na začátku července. Do té doby mají na plánu spoustu dobrodružství - výlet do Londýna a okouzlující noc na Hollywood awards shows - což znamená, že se občas dostaneme ke střípkům informací o velmi očekávaném návratu.

Samozřejmě je důležité si uvědomit, že i herci tápají ve tmě, co se hlavního děje a podrobností týče, takže tráví letní prázdniny spekulacemi stejně jako my! Tady se můžete podívat na některé z nich.

Tyler a Caroline jsou tááák moc jako Romeo a Julie. Viděli jsme napětí mezi starostkou Carol Lockwoodovou a šerifkou Liz Forbesovou během finále druhé série, a slovo na to, že zlá krev povede ke sporu na plné obrátky ... Zanechali jsme Tylera a Caroline s narůstající romancí, která visí na vlásku! Candice Accola řekla HollywoodLife, že Caroline "má velmi příjemnou chemie s Tylerem. Umí jen sedět, mít problémy a stejně se cítit úplně v pohodě." Nemůžeme se dočkat, až vztah mezi těmito dvěma začne pořádně rozvíjet.

A co Matt? Že by konečně náš oblíbený pomocník za barovým pultem dostal trochu více prostoru v příběhu ve třetí sérii. Doufáme, že s Caroline neskončil na dobro, ale rozhodně má v téhle chvíli i jiné věci na mysli. Pořád truchlí pro svou sestru po zjštění nových podrobností o její smrti, a tak skutečnost, že Jeremy vidí Vicki (Kayla Ewell) nyní může pomoci dát Matt nějaké uzavření. Ewell TVGuide potvrdila, že na Vicki se bude zabývat "nevyřízenými účty se svým bratrem, svým přítelem, i expřítelem a s tolika dalšími lidmi. Návrat je nadpřirozený. Bude to blázinec."

Vztah Jeremy a Bonnie může vydržet, a to i přes mrtvé bývalky, které ho pronásledují. Steven R. McQueen řekl AOL, že příchod Vicki a Anny do Jeremyho podvědomí mu mohou v hlavě způsobit nepořádek, ale stejně si nemyslí, že by to signalizovalo potíže ve vztahu Jeremyho s jeho stále ještě žijící přítelkyní Bonnie. "Já nevím, jestli celá tahle věc - vidím mrtvé lidi, bude mít vliv na náš vztah ... Nevidím je v nejbližší době od sebe, myslím, doufejme, že je to naopak více posílí."

Návrat The Originals! V pondělí 6. června, Joseph Morgan oficiálně podepsal smlouvu pro nadcházející sezónu jako pravidelná postava, což slibuje spousty podlosti, zatímco bude se Stefanem pokračovat ve svém krvežíznivém výletě. Zatímco Klausovi sourozenci polehávají v rakvích, kde je jednoduché vytažení dýky může probudit. Můžeme očekávat, že alespoň některé z jeho bratrů a sester během trojky, ať už v záběrech z minulosti či současnosti uvidíme. Doufejme, že mezi ně bude patřit i badass Elijah (Daniel Gillies).

Chybí ještě někdo? Jen si dělám srandu, nikdy bychom nemohli zapomenout na bratry Salvatory. Ve finále jsme mohli vidět první vzájemný polibek mezi Damonem a Elenou, ale Elena je pravděpodobně stále ještě plně oddána Stefanovi (který je v současnosti velmi krvežíznivý). Nina Dobrev si myslí, že Elena měla zájem o Damona, protože chtěla, co mít nemohla ... ale nyní se strany otočily. "Teď je Stefan pryč a Elena bude chtít, co teď mít nemůžeme," řekla TV Guide. "Bude jí chybět a strachovat se, jestli je v pořádku a myslím, že to jejich vztah posílí."

O tom máme jisté pochybnosti. Jistě, bude jí nejspíš chybět ... ale když zjistí, že je se zakusuje do dívek místo veverek, možná ji to přinutí se zamyslet. (Navíc, stejně jako Paul Wesley, budeme doufat, že to bude chvíli trvat, než se Stefan vrátit na svou správnou cestu.)


3.série s Jeremym

3. srpna 2011 v 15:41 | Dáblíík
Konečně nějaká zajímavější informace o nové třetí sérii zaměřená na Jeremyho.

Když Jeremy (Steve McQueen R.) získal náhle schopnost vidět své mrtvé bývalky, Vicki a Annu - poté, co ho jeho nynější přítelkyně Bonnie vzkřísila ve finále 2. sezóny Vampire Diaries (které si u čtenářů EW.com vysloužil první příčku v anketě o nejchytřejší zvrat v každoroční udílení cen seriálovým finálím.


Tak kam půjdeme dál? "Až se k němu (Jeremymu) na začátku sezóny vrátíme, uvidíme, že ještě neměl žádný úspěch v zjišťování, co je to, co chtějí, nebo dokonce i pochopit, co že jsou," říká výkonná producentka Julie Plec EW. "Uvidíme, že se to možná snaží udržet v tajnosti, že nikdo jiný si není vědom toho, co se kolem něj děje, a že se jeho chování celkem dost změnilo a lidé začínají přemýšlet, jestli to třeba není tím, že se vrací zpět ke svým starým špatným zvyklostem. I když ve skutečnosti se jen snaží zjistit, co s ním je a proč ho k čertu pronásledují jeho mrtvé přítelkyně."

Tajemství bude pokračovat ještě několik epizod, a pak dostaneme nějaké odpovědi v říjnové epce, kterou Kevin Williamson popisuje jako "vrchol pronásledování Jeremyho". "Jsou tam z dobrých důvodů? Jsou tam jako špatné? Budou zde opět další zvraty," říká. "Čeká nás hodně zatáček a taktéž někteří nepravděpodobní účastníci."
Plec dále prozrazuje, "Budeme se bavit s Vicki a Annou a začneme skutečně odhalovat tajemství, proč tady jsou, co chtějí, a ke komu z naší minulosti budou mít ještě přístup," říká. A tak můžeme být svědky několika drahých postav, které už odešly? Palce. "To je nejkrásnější část našeho seriálu," říká Plec, "jen proto, že někdo stojí před svým zánikem v našem světě, neznamená to, že ho už nikdy nebudeme moci znovu vidět."


Pokud jde o to, co Jeremyho situace znamená pro Bonnie, bude se muset potýkat s novým typem dramatu. "Kvůli její lásce k Jeremymu a navrácení ho zpátky do života, mu umožnila přístup ke dvěma lidem, kteří jsou pro něj romanticky a citově velice důležití. Takže poprvé budeme mít možnost vidět Bonnie, jak se snaží navigovat svůj vztah z problémů," říká Plec. "Není to o tom, že je čarodějnice, nebo že má přístup k moci stovek čarodějnic. Je to o tom, že je jen dívka, která miluje kluka, jehož srdce je právě tak trochu na části. Myslím, že to pro nás bude příjemné, vidět Bonnie prozkoumat pro změnu věci spojené se vztahy, místo toho, že je stále jen čarodějka ve službě."

Další střípky ze začátku 3. série

3. srpna 2011 v 15:40 | Dáblíík

TV Guide prozradil po interwiev s Julie Plec jak bude vypadat začátek třetí série, které se dočkáme 16. září a dále na jakou novou postavu se budeme moci těšit. Možné SPOILERY.

Drazí fanoušci, kromě toho, že se 16. září vrací The Vampire Diaries na obrazovky, oslavíme i narozeniny. Lépe řečeno, Elena bude slavit své narozeniny. A ne jen tak ledajaké.

V první epizodě třetí série se dočkáme menšího časového skoku, od chvíle, kde jsme skončili v závěru druhé série a Elena zde oslaví své 18. narozeniny, které rozhodně, jak už to v Mystic Falls chodí, nedopadnou podle plánu.
Když je tedy Elena plnoletá, technicky už s Jeremym nepotřebují opatrovníka, který by s nimi žil v domě. Elena se tedy bude starat sama o sebe.

Elena je tedy v posledním ročníku na střední, ale nepočítejte na konci série s maturitou.

A co se vztahu Niny a Iana, nebo vlastně tedy Eleny a Damona týče? Pelc říká, "v průběhu sezony, se bude Elena potýká s silnou, velmi silnou přitažlivost k Damonovi. Což pro ni bude velký problém."


Ve třetí sérii, lépe řečeno už ve třetím díle nové série, se setkáme s novou postavou. Podle castingů se hledá nová postava jménem Becky. Popisována jako divoká, krásná, rozmazlená upírka ze Stefanovy temné minulosti, která přichází do Mystic Falls a touží znovu rozjiskřit svou dávno ztracenou lásku.

Jak se s Becky setkáme?
První scéna je v roce 1920 - v Chicagu. Becky, v této době už upír, je v baru se snaží užívat si Jazzovou hudbu, zatímco několik mužů kolem pokřikují. Jeden z mužů se ji snaží popadnout, ale místo toho ona chytne jeho a donutí ho kleknout na kolena.

Další scéna je na dnešní střední v Mystic Falls, kde se Becky hlásí do studentské rady. Caroline k ní přijde a řekne jí, že je to chytrý tah, protože to vypadá skvěle na přihláškách na vysokou. Becky je úplně jedno, co Caroline říká, protože ona chce jen vládnout celé škole. Caroline je z ní zmatená, a tak se Becky představí. Becky ví o všem, co Caroline v Mystic Falls dělala, protože ji už dřív ​​sledovala. Caroline je polichocena, ale ptá se proč? Becky jí řekne, že chce všechno, co Caroline má. Caroline jí řekne, že nemůže jen tak vtančit do místnosti a mít všechno, na čem Caroline pracovala. Becky jí řekne, že to možné je, že už to dělá delší dobu, než může Caroline spočítat. Že je to tak jednoduché ...

No rozhodně Becky vypadá jako zajímavá potvora. Uvidíme, co se nám z ní vyklube:)

Novinky o 3.sérii TVD

3. srpna 2011 v 15:39 | Dáblíík
Julie Plec, Kevin Williamson a tým scénáristů se právě vrátili do místnosti scénáristů v Atlantě, kde připravují děj 3 série. Na co se budeme moci těšit? Budeme dále zkoumat historii původní upíří rodiny, dočkáme se nějakého toho flashbacku až do roku 1000 a konečně se bude něco dít v "Delena" vztahu.

Když obě, jak Vicki tak Anna, jsou dosud považovány za "mrtvé", jejich nečekané objevení během finále Vampire Diaries, vyvolalo spoustu otázek. Dokáže je vidět jen Jeremy? Je důležité, že obě jeho bývalé přítelkyně byli upíři? Uvidíme další zesnulé? Proč se vůbec vrátili? Na tyto a jiné otázky odpovídala výkonná producentka Julie Plec při interview s TVGuide.com.

Kdy a proč jste se rozhodli přivést Annu (Malese Jow) a Vicki (Kayla Ewell) zpět?
Julie Plec: Na začátku sezóny jsme začali mluvit o tom, jak by bylo fajn, přivést zpátky některé oblíbené postavy. Když jsme začali přemýšlet o tom, co s Jeremym (Steven R. McQueen) v průběhu této série, a jak ho ovlivní finále, napadla nás myšlenka, že by mohl vidět lidi ze své minulosti, protože byl navrácen zpět k životu. Rozhodnutí o vrácení Vicki zpět byl okamžitý, neboť Kaylu bylo tak snadné si oblíbit a bylu zničující se s ní rozloučit. Anna měla obrovskou fanouškovskou základnu a publikum bylo pobouřeno, že jsme měli tu odvahu ji zabít a tak máme možnost jí dát nový příběh. A to je teprve začátek.


Kdy se dozvíme, co znamená, že Jeremy vidí mrtvé lidi?
Plec: Dostane to smysl hned v první nebo druhé epizodě - co představují a odkud přicházejí. Jak se budeme hlouběji dostávat do sezóny, začneme chápat, že mají kompas a mají svůj vlastní plán. Budete muset počkat a uvidíme, zda je to ďábelský hlavní plán, ale myslím, že v okamžiku, kdy máte nějaké nadpřirozené bytosti v Mystic Falls, vždy bude někdo v ohrožení. Otázka zní: kdo se vám líbí víc - nadpřirozené bytosti či prostí lidé?

Co znamená návrat Jeremyho bývalých lásek pro jeho současnou přítelkyni Bonnie (Katerina Graham)?
Plec: Je to báječný dvojí význam toho, co řekli čarodějnice Bonnie. Že zde budou následky. Šla proti řádu přírody (aby zachránila Jeremyho) a teď jsou zde samozřejmě nadpřirozené následky, ale i emocionální. Tyhle dvě dívky Jeremy hluboce hluboce miloval. Bonnie je hezká a vřelý a má s ní nový,krásný a zdravý vztah a nevyhnutelně je to vždy právě zdravý vztah, který je testován, když se bývalky vrátí.

Finále mělo další zásadní moment: polibek mezi Damonem (Ian Somerhalder) a Elenou (Nina Dobrev). Neváhali jste dát "Delena" fanouškům tuto chvíli příliš brzy?
Plec: Cítili jsme, že to bylo něco, co je třeba se stát před koncem Damonovi dějové linie pro danou sezónu. Celá jeho cesta spočívala v tom, že "já tě nejsem hoden" a na konci série, když umírá, mu Elena řekne: "Ano, jsi. Jsi hoden" A ukázala mu to v podobě nevinného polibku a řekla mu, že ho má ráda, jaký je, a že není třeba, aby se kvůli ní měnil. Samozřejmě, že v jejich světě, se na konci každé cesty otevřou nové dveře pro spoustu drama.


Jak se to bude řešit příští sérii?
Plec: Existuje mnoho složitých pocitů spojené s tímto okamžikem. Největší je, že Stefan zachraňoval Damonův život, zatímco Damon se přiznává svou lásku bratrově přítelkyni. S tím je spojen pocit povinnosti a viny, ale Damon dělá, co se Damonovi dělat chce. A teď, je Elenin přítel pryč, možná mrtvý a Damon je tady jako přítel a snaží se jí pomoct zachránit Stefana. Může se stát cokoliv.

Vrátí se Stefan na Eleniny 18. narozeniny?
Plec: Ze začátku, nikdo o něm od té doby neslyšel, nikdo ho viděli a ani diváci nebudou vědět, kde byl a co dělal, což bude dost překvapivé. Jeden z menší větší chvíle v epizodě je, když Damon přemýšlí, co má dát Eleně k narozeninám, a jestli se náhodou při foukání svíček z dortu neobjeví Stefan.

Nadcházející série nese podtitul "Rok Původních (the Originals)".
Plec: Na začátku uvidíme pěkné záblesky z minulosti z doby, kdy byl Stefan skutečný rozparovač. Podíváme se jaký byl a jak si získal svou pověst, že ho Klaus chce jako svého parťáka. A jakmile se dostaneme k další kapitole během pozdního podzimu či brzké zimy, hlouběji se ponoříme do historie původní rodiny a vrátíme se až do flashbacků přibližně z roku 1000. Odvyprávíme celý příběh jejich vzniku, odkud Klaus pochází, proč je takový, jaký je a proč tak zoufale potřebuje terapii nebo objetí.


Vrátí se Elijah (Daniel Gillies)?
Plec: Ano. Nemůžu žít ve světě, v němž Daniel Gillies není, nějakým způsobem, součástí. Rozhodně ho hodlám vrátit.

2. série posadila laťku celkem vysoko, jak hodláte v další sérii zvýšit sázky?
Plec: Sázky jsou už od začátku vysoko, protože máme dobrého bratra v zajetí Klausova vlivu a vlastních démonů, a tak se chystáme sledovat jak se náš hrdina řítí dolů po velmi tmavé silnici - a to nebude zdaleka vše. Pak tu máte postavu, která vidí lidi ze své minulosti a existuje spousta dveří, které by jsme mohli otevřít, protože máme mnoho lidí z minulosti, kteří nebyly nutně tak milý. Posouváme všechny naše vztahy na další úroveň. Nechali jsme Caroline a Tyler, aby si nebyli úplně jistí, kde spolu vzájemně stojí. Tyler se smířit sám se sebou a nyní budeme mít možnost vidět, co to pro něj znamená žít v tomto městě, v jeho rodině a jeho vztahu a přátelství s Caroline. Mám pocit, že je víc příležitostí v této sezóně než co jsme měli v prvních dvou.