3.série s Jeremym

3. srpna 2011 v 15:41 | Dáblíík
Konečně nějaká zajímavější informace o nové třetí sérii zaměřená na Jeremyho.

Když Jeremy (Steve McQueen R.) získal náhle schopnost vidět své mrtvé bývalky, Vicki a Annu - poté, co ho jeho nynější přítelkyně Bonnie vzkřísila ve finále 2. sezóny Vampire Diaries (které si u čtenářů EW.com vysloužil první příčku v anketě o nejchytřejší zvrat v každoroční udílení cen seriálovým finálím.


Tak kam půjdeme dál? "Až se k němu (Jeremymu) na začátku sezóny vrátíme, uvidíme, že ještě neměl žádný úspěch v zjišťování, co je to, co chtějí, nebo dokonce i pochopit, co že jsou," říká výkonná producentka Julie Plec EW. "Uvidíme, že se to možná snaží udržet v tajnosti, že nikdo jiný si není vědom toho, co se kolem něj děje, a že se jeho chování celkem dost změnilo a lidé začínají přemýšlet, jestli to třeba není tím, že se vrací zpět ke svým starým špatným zvyklostem. I když ve skutečnosti se jen snaží zjistit, co s ním je a proč ho k čertu pronásledují jeho mrtvé přítelkyně."

Tajemství bude pokračovat ještě několik epizod, a pak dostaneme nějaké odpovědi v říjnové epce, kterou Kevin Williamson popisuje jako "vrchol pronásledování Jeremyho". "Jsou tam z dobrých důvodů? Jsou tam jako špatné? Budou zde opět další zvraty," říká. "Čeká nás hodně zatáček a taktéž někteří nepravděpodobní účastníci."
Plec dále prozrazuje, "Budeme se bavit s Vicki a Annou a začneme skutečně odhalovat tajemství, proč tady jsou, co chtějí, a ke komu z naší minulosti budou mít ještě přístup," říká. A tak můžeme být svědky několika drahých postav, které už odešly? Palce. "To je nejkrásnější část našeho seriálu," říká Plec, "jen proto, že někdo stojí před svým zánikem v našem světě, neznamená to, že ho už nikdy nebudeme moci znovu vidět."


Pokud jde o to, co Jeremyho situace znamená pro Bonnie, bude se muset potýkat s novým typem dramatu. "Kvůli její lásce k Jeremymu a navrácení ho zpátky do života, mu umožnila přístup ke dvěma lidem, kteří jsou pro něj romanticky a citově velice důležití. Takže poprvé budeme mít možnost vidět Bonnie, jak se snaží navigovat svůj vztah z problémů," říká Plec. "Není to o tom, že je čarodějnice, nebo že má přístup k moci stovek čarodějnic. Je to o tom, že je jen dívka, která miluje kluka, jehož srdce je právě tak trochu na části. Myslím, že to pro nás bude příjemné, vidět Bonnie prozkoumat pro změnu věci spojené se vztahy, místo toho, že je stále jen čarodějka ve službě."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama