Popis 3.série

3. srpna 2011 v 15:45 | Dáblíík
Popis 3. série
Už je to čtrnáct dní co nám doslova vyrazilo dech druhé finále (každému v jiném slova smyslu:) Ale určitě se už všichni těší na další sérii. CW zveřejnila děj jak k novým, tak i svým už zaběhlým seriálům, včetně TVD. Čeho se tedy na podzim dočkáme?

Co se zatím událo:
The Vampire Diaries je příběh dvou bratrů upírů, posedlých stejnou nádhernou dívkou, a kteří bojují o kontrolu osudu celého města. V první sérii se Stefan a Damon Salvatore se vrátili do jejich rodného města Mystic Falls ve Virginii, i když z velmi rozdílných důvodů. Stefan byl odhodlaný poznat Elena Gilbertovou, která se velice podobá Katherine Pierce, krásné, ale nemilosrdné upírce, kterou bratři znali a milovali v roce 1864. Damonův záměr byl na druhou stranu úplně odlišný, neboť jeho jediným cílem bylo zachránění Katherine z hrobky, kde, jak věřil, ji všechny ty roky drželo v pasti čarodějnické kouzlo. Během akčního finále, Elena strýc uvedl plán do pohybu, a přivolal tak návrat pomstychtivé Katherine.
V druhé sezóně, Katherinin vzhled a její přesné manipulace házeli klacky pod nohy vztahu Stefana a Eleny, tak i celému jejich milostného trojúhelníku s Damonem a i další obyvatelé Mystic Falls byli nuceni vybrat si stranu, když se ocitají tváří tvář novému nebezpečí. Později se Stefan a Damon setkali s zatím jejich největší výzvou - příjezdem Eliajha a Klause, dvou "původních" upírů. Z nichž Klaus má v plánu zlomit kletbu "Slunce a Měsíce", a jediný způsob je obětovat Elenu. Bez ohledu na to, jaké kroky bratři podnikli, aby Elena ochránili, Klause je od jeho mise nemožné odradit, a ukazuje se být nejmocnějším upír za celou dobu mýtické existence.

Co ještě uvidíme?
Třetí série otevírá dveře novým informacím o Klause a původní rodině a stejně tak i jeho motivy a důvody, proč chce Stefan na své straně budou konečně odhaleny. Jak Stefan klesá stále hlouběji a přibližuje se k temné straně, Damon a Elena bojují s vinou z jejich rostoucí pouta, i když pracují společně, aby přivedli Stefan zpět od okraje. Duchové z minulosti se snaží dostat k Jeremymu a předat mu mocné poselství, bez ohledu na to, jaký dopad to bude mít na jeho vztah s Bonnie. A zatímco Caroline a Tyler se stále více sbližují, vypukne mezi jejich rodinami nelítostná válka.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama