Září 2011

Další video týdne....

30. září 2011 v 18:35 | Dáblíík

Kousek s 3x03

30. září 2011 v 18:19 | Dáblíík
Překlad:
E: Stefan by mohl žít kdekoliv Chicagu a ty vybereš tohle?
D: Tady za rohem bývala dívčí střední škola,ale byla zavřena kvůli problémům s docházkou....divné.
E: Pokud se mě snažíš vyděsit,abych to vzdala a vrátila se domů,tak to nezabírá.
D: Tiše...Jsme tu.Domov Stefanovi druhé osobnosti.
E: Vypadá to,že tu nebyl.
D: Prohlídka ještě není u konce.
E: Stefan ukryl alkohol....jaká zrůda.
D: Podívej se lépe.
E: To je seznam jmen.
E: Tihle všichni jsou jeho oběti?
D: Ještě to zvládáš?
E: A co jsi dělal v roce 1920 ty? Dláždil cestu za osvobození žen?
D: Byl jsem poblíž.Chicago je velké město.Stefan byl arogantní rozparovač a blbec,ale mohl jsem se mu vyhýbat a ještě si sám dopřát pár Daisy Buchananových.
E: Kam jdeš?
D: Na jeho staré místo.
E: Půjdu s tebou.
D: Ne, zůstan tady a vymysli skutečný plán.Vrátím se,až ho najdu.Oficiální k 3x06

30. září 2011 v 18:04 | Dáblíík
Oficiální překlad k 3x06 s názvem Smells Like Teen Spirit ....

Překlad:
VÍTEJTE ZPĚT,MATURANTI - První den v maturitním ročníku jsou Elena,Caroline,Bonnie a Matt stále otřeseni z nedávných událostí,zatímco Tyler si všechno užíví až příliš.Damon je otrávený z nového hosta a všichni jsou překvapeni z nového studenta v Alaricově třídě dějěpisu.Když si Matt uvědomí,že udělal velkou chybu,tak požádá Bonnie o pomoc.Stefan mezitím pokračuje ve vykonávání svého posledního úkolu pro Klause.
(Klaus se v téhle epizodě neobjeví.)


Foto týdne....

30. září 2011 v 17:56 | Dáblíík

Fotka týdne

24. září 2011 v 20:25 | Dáblíík

Video týdne

24. září 2011 v 20:22 | Dáblíík
Tak tady máme video týdne.....

Nový program blogu...

24. září 2011 v 19:56 | Dáblíík
Ahoj lidicky,takze doposud jsme mohli videt 3x01 a 3x02....Ale o to tu ted nejde chci rict ze máme nový program blogu.Bude taková zmena,ani ne zmena bude neco navíc.Samozdřejme ze zase budou nové fotky(v galerii),nové články(cose kde deje),nové ankety,videa....atd.
Ale pridám také na kazdem konci týden:
- Video týdne
- Fotku týdne
....Blog bude porád stejný....
+ Doufám ze s evám to bude líbit..... :P :*


Oficiální k 3x05

24. září 2011 v 19:47 | Dáblíík
Oficiální překlad k 3x05 s názvem The Reckoning.
Překlad:
ŽERTOVNÁ NOC MATURITNÍCH ROČNÍKŮ,PRO KTEROU STOJÍ ZA TO ZEMŘÍT-
- Navzdoty tomu všemu,co se stalo,je Caroline odhodlaná dohlédnot na to,aby si Elena,Bonnie,Matt a Tyler tradiční Žertovnou noc maturitních ročníků před začátkem školního roku užili.Když se ale objeví nezvaní hosté,netrvá dlouho,než večer nabere smrtelné obrátky.Damon přesvědčí Jeremyho,že své spojení se druhou stranou může využít k nalezení způsobu,jak přemoci Klause.Klaus prohlubuje svou kontrolu nad Stefanem a využívá ho k ještě více násilným a nebezpečným účelům.


Promo k 3x03

24. září 2011 v 19:35 | Dáblíík

Úžasná 3x02

24. září 2011 v 18:59 | Dáblíík
Takze uz jsem se podivala na 3x02 s názvem The Hybrid.Stefan je porad jeste i clovek,Damonovi zachranil zivot, a Alarick si uvedomil ze je dobrej vzor a ze mu na lidech zálezí,ze se umí o ně postarat.Matt dá Jeremymu Vickiho veci,Jeremy bude mit zjevení Vicki a Anny. Díl byl proste ÚŽASNÝ ...
Stránka kde jej naleznte,je sice slovensky ale to snad nikomu nevadí....:D :P


Fotky si 3x02 naleznte v galerii ve složce pod názvem fotky(3x01,3x02,3x03,3x04)

NASHVILLE CONVENTION 2011 /1

22. září 2011 v 20:32 | Dáblíík
Této akce pro fanoušky,která se koná v Nashvillu,se účastnili Joseph Morgan(Klaus),Danile Gillies(Elijah),David Anders(John),Michael Trevino(Tyler,rozhovor v 2.díle),Zach Roerig(Matt) a i Paul Wesley(Stefan,rozhovor v 2.díle).Prozatím své panely měli Joseph,Daniel a David a obejvili se i aktéři The Hillywood Show,jejich fotky v galerii v albu pod názvem NASHVILLE CONVENTION 2011.
Pár zajímavostí:
Josephova první věta byla "Hello lovelies" ,podařilo se mu zlomit židli,prozradil,že se bojí pavouků,kdyby si měl vybrat někoho z herců TVD,koho by si vzal na pustý ostrov,byl by to Daniel,protože má zkušenosti v bojových uměních,přál by si,aby se Klaus zamiloval,chtěl by Batmanovo auto (Batmobile) a miluje skupinu Florence and the Machine,myslí si,že je Elijah starší než Klaus,miluje čaj,hned na p´ři první scéně,kterou v serialu natáčel,pokazil text.
Daniel by si také přál,aby se objevila nějaká Elijahova láska,myslí si,že jeho vlasy jsou slavnější než on sám a používá na ně šampon své ženy,kdyby byl Elijahou,tak by žil v New Yorku,jeho oblíbený upíří film je Nosferatu, až se Elijah probere,tak bude pěkně nas*aný,radši hraje Elijaha ve 21.století...
David by se rád do serialu vrátil jako duch,dělal si legraci,že má fobii z davu lidí,OPRAVDU nenávidí zpěvačku Keshu,jeho oblíbené scény ze serialu jsou Johnova smrt a všechny scény s Ianem,kdyby se mohl oženit s některým z herců TVD,vybral by si Iana...

Ian Somelhalder pro Men´s Health

22. září 2011 v 19:57 | Dáblíík

Před pár dny nafotil Ian Somelhalder fotky pro časopis MEN´S HEALTH.
Obrázky s tohot focení najdete v galerii ve složce pod názvem Ian Somelhalder(Damon)

NASHVILLE CONVENTION 2011 / 2

22. září 2011 v 18:56 | Dáblíík
Své panely už mají za sebou i Michael(Tyler) a Paul (Paul me pobavil,doufám,že budou i videa),takže zde je zase pár zajímavostí.
Michael:Kdyby nebyl hercem,zajímal by se o podmořskou biologii a stal se trenérem v Mořském Světě,dále odhaluje,že Stefan a Klaus setkají s novou smečkou vlkodlaků,kterých bude ve třetí serii více než dosud,jeho oblíbený film s vlkodlakem je Wolfman (Benicio del Toro verze),Kat (Bonnie) ho popisuje jako modniho nadšence,ale on to nazývá oblékáním kvůli pohodlí,sbírá tenisky,Michaelova mám velmi podporovala chování Tylerovy mámy v poslední epizodě,starostka ale nemá tušení o tom,že je Tyler vlkodlak,kdyby Tyler nebyl s Carolien,tak by si přál,aby byl s Bonnie,jeho oblýbeným Disney filmem je Petr Pan,nemá žádné tetování,jeho tátu by to asi zabilo,když bral roli Tylera,tak věděl,že bude vlkodlak,v následujících 5-ti epizodách uvidíme Tylera často bez trička,má rád natáčení milostných scén,popis sebe samého ve 3 slovech: odvážný,spontánní a rozhodný,mezi jednotlivými scénami při natáčení musí herci dlouho čekat a připravit ho na natáčení zabere 30 minut a epizoda se netáčí 8-9 dní.
Paul:Ve třetí epizodě ve flashbacku uvidíme velmi temného a zlého Stefana,v 17-ti letech ho vyhodili ze střední za rvačky,říká,že byl víc jako Damon,rád by si zahrál Klause,ale nemyslí si,že by byl jeho britský přísvuk zastrašující a následovně ho i předváděl-publikum umíralo smíchy,Paul rád dělá srandovní obličeje na Iana,Když natáčí vážné scény,dále vtipkoval,že si rád zpívá ve sprše a zní to trochu jako Britney Spears a Taylor Swift,Stefana se snaží zahrát více jako lidskou bytost než karikaturu upíra,ve volném čase rád relaxuje nebo cestuje,není sportovní fanda,na jeden den by se rád stal pirátem,jeho oblíbení herci: Phillip Seymour Hofman,Meryl Streep,Gary Oldman,raději by natáčel v extrémním vedru než extr. zimě,prozradil vtipný důvod,proč preferuje DVD před kinem- jednou si on a Daniel (Elijah) textovali a stěžovali si na stejný film.když si uvědomili,že jsou v jednom kině :D

Paul strhl veselí v sále,když se mu podařilo rozbít židli.Publikum ho ujištovalo,že i Josephovi (Klausovi) se to taktéž povedlo.Na to Paul ze srandy rozčílil a začal nadávat na Klause,že ho zase vypekl...

Obrázky s téhle akce najdete v galerii ve složce NASHVILLE CONVENTION 2011

Herci TVD pro AOL tv

22. září 2011 v 17:58 | Dáblíík
Nina
Co říká na polibek s Damonem: Prvních pár epizod o tom nikdo z nich moc nemluví,popírají to a předstírají,jako by se to nikdy nestalo.Potom se to,samozdrejme,vsechno nahromadí a oni se s tím budou muset nějak vyrovnat.Ale poté,co si to vyříkají,se konečně posunou vpřed.Elena si bude chtít ujasnit,jestli má u Stefana stále ještě naději.Chce ho zachránit a věří,že to půjde.No a samozdrejme,že Damon jí v tom bude nezištně pomáhat.Chce si být jistý tím,že je Elena štastná a ona je přesvědčená,že Stefan je ten,který ji udělá stastnou.
Co říká na premiéru serie: Elena zjistí,že hodně lidí kuje pikle za jejími zády v naději,ža ji tak donutí pohnout se kupředu a zapomenout na Stefana tím,že ji nebudou o ničem informovat.Zrovna má narozeniny a truchlí,protože nestojí o žádnou oslavu,ona chce být se svou láskou.Je to pro ni frustující období.
Candice
Co říká na Caroline a Tylera:No řekněme,že společně budou mít dost práce se svým oblečením.Něco jako : "Ach,to tvoje tričko vipadá špinavě,já ti ho sundám." ,"Ach,ty tvoje šaty jsou nějak pomačkané,nech mě, at ti je svléknu." (smích) Jsme zkrátka velice zodpovědní teenageři.
Jaký bude Carolinin cíl v nové serii(kromě Tylera) : Když se vrátíme zpět na obrazovky,Caroline bude zrovna chystat oslavu pro Elenu.A z čeho jsem vážně nadšená - že publikum uvidí víc scém, kdy se bude prohlubovat pouto mezi kamarádkami.Dívky se v jednotlivých epizodách děje, takže to vždy vypadalo,jako kdyby byla středem pozornosti jedna osoba a kolem ní se pohybovala skupinka lidí.Je to hezké mít zase zpátky holky pohromadě a ukázat tak, jak se podporují.Také mám radost z toho, že diváci uvidí hodně flashbacků.Jsou vážně krásné a hodně nám toho poví.
Zach
Co říká na Mattův úděl v nové sérii: Ted´,když Matt ví o včech těch nadpřirozených bláznivinách,které se dějí,začne prozkoumávat říši mrtvých,jak s nimi komunikovat.On a Jeremy budou zatím jediní lidé,kteří o tomhle vědí.Všichni ostatní budou mimo.Proběhne něco mezi Mattem a Vicki.....

Frederick se vrací do Mystic Falls

21. září 2011 v 21:04 | Dáblíík


Herec Stephen Martines na svém twitteru potvrdil,že jeho postava upíra Fredericka se objeví ve třetí serii.1+2 serie

21. září 2011 v 20:52 | Dáblíík
Já vím sice tohle video sem sem uz jednou dávno dávala ale zacala treti serie a ja vám chci pripomenout co bylo v predchozích ,....:D :)


Nina a Ian na Emmy Awards 2011

20. září 2011 v 21:09 | Dáblíík


Včera se Ian a Nina zúčastnili předávání cen Emmy.Objevili se fotky a asi třeba dodávat,že Nina je nanich nádherná.

Fotky Iana a Niny z tehle akce naleznete v galerii ve složce Emma Awards 2011.
Jejich nahrány přes 100 fotek,...:)

Promo k 3x02

20. září 2011 v 20:56 | Dáblíík
Fotky s 3x02 najdete ve složce fotky(3x01,3x02,3x03)....


Kat Graham pro časopis NEUX

20. září 2011 v 20:54 | Dáblíík
Kat se fotila před nedávnem pro časopis NEUX.
Pro zvětšení fota najdete tyhle vsechny fotky s focení ve složce Katerina Graham(Bonnie).

Candice,Kat a Steven pro časopis OK !

20. září 2011 v 20:26 | Dáblíík
Candice Accola(Caroline) , Steven R. McQueen(Jeremy) , Kat Graham(Bonnie) nafotili pred casem photoshoot pro anglický časopis OK!
Ve složce photoshoot OK! naleznete dalších 29-30 fotografií.

3x01 ...souhrn = Stefan a Elena

20. září 2011 v 20:19 | Dáblíík

Oficiální k 3x04

20. září 2011 v 20:07 | Dáblíík
RODINNÁ POUTA- Jsme stále ještě v Chicagu, kde Klaus využívá svou starou známou čarodějnici Glorii k tomu, aby mu pomohla dopátrat se chybějícím informací, které by mohly vysvětlit ,proč Klausův plán nefunguje. Gloria pomocí svých kouzel odhalí fascinující střípky pravdy, ale brzy pozná, že potřebuje Stefana, aby mohla dostavět skládačku. Když Stefan vytuší, že je v nebezpečí,dočká se pomoci od překvapivého spojence.Zpátky do Mystic Falls.Frustující nový nepřítel tlačí Damona přes okraj propasti.Damon se brání takovým způsobem, že to zanechá trvalé výsledky. Caroline bojuje se svými citovými problémy, i když se snaží pomoci Eleně, aby čelila svým pocitům.Jeremy dosáhne krátkého,ale znepokojivého průlomu s jednou z jeho přízračných náštěvnic, z čehož bude ještě zmatenější než kdy dřív.Bonnie bude čelit zvláštnímu setkání, které ovlivní všechny
.

Obrázek najdete i v galerii pod názvem složky the Vampire Diaries.

Paráda

19. září 2011 v 19:04 | Dáblíík
No tak teda lidí uz jsem videla 3x01 a můžu vám říct,že to byla paráda,....Dokonce jsem si na konci i pobrecela...:D :D
Fakt boží,....Tady adresa,kde můžete skouknout tenhle serial uz s uzasnou 3.serii,....:D


Obrázek najdete i ve složce fotky z 3 serie díly.

3x01 ......Waw! uz!

13. září 2011 v 16:44 | Dáblíík
Damon: Co,co tady děláš?
Elena: Proč si mi to neřekl? Proč jsi mi to neřekl a držel to v tajnosti?
Damon: Nechci se o to m bavit právě ted.Měl sem špatnou noc.
Elena: Celé léto,pokaždé když sem za tebou přišla jsi měl nechal jako idiota,abych měla naději.
Damon: Byla jsi idiot.My oba.
Elena: Řekni mi,co víš,Damone!
Damon: Vím.že by ses měla vrátit na svou párty.
Elena: Myslela jsem,že sme v tom společně.Proč si mi neřekl,že máš stopu Klausových obětích?
Damon: Protože to nesjou Klausovi oběti,Eleno! Jsou Stefanovi.
Elena: Cože?
Damon: Jsou po něm těla k východu až k pobřeží.
Elena: Ne.Mýlíš se.
Damon: Už sem viděl jak se to stalo.Přepnul vypínač.Je z něho nemilosrdný rozparovač.
Elena: Přestan Damone.
Damon: Ne,ty přestan Eleno! Přestan ho hledat,přestan čekat,až přijde domů!Stefan je pryč a nevrací se zpátky!Ne za dobu tvého života.


Rouzloučení z Johnem

13. září 2011 v 16:29 | Dáblíík

Kat Graham pro časopis Runway

12. září 2011 v 19:13 | Dáblíík
Kat se uz dávno fotila pro casopis Runway já jen zapomela zverejnit....
Pro zvětšení najdete v Galerii pod názvem složky: Katerina Graham(Bonnie)


CW party 2011

11. září 2011 v 13:53 | Dáblíík
Včera se uskutečnila CW párty,na které byli i přítomni herci z the Vampire Diaries,...
Mezi ně patřili: Nina Dobrev,Paul Wesley,Katerina Graham,Candice Accola,Ian Somelhalder,Steven R. McQueen,
Daniel Gillies,Zach Roerig,Michael Trevino,Joseph Morgan,..
My jsme získali s téhle párty fotky a najdete je v naší galerii ve složce pod názvem CW párty 2011,...

Vysílání

9. září 2011 v 16:37 | Dáblíík
Stanice TV Nova zakoupila práva na Upíří deníky.Dabovali se už na jaro a vysílání melo být uz ted na podzim.Ouha,stanice TV Nova se nakonec rozhodla vysílat tenhle seriál až na příší rok,.... Plačící Zamračený


Oficiální k 3x03

9. září 2011 v 15:39 | Dáblíík
Objevil se oficiální popis třetí serie,ktrá má název The End of the Affair.

Překlad:
BOUŘLIVÁ DVACÁTÁ LÉTA - Klaus a Stefan přijízdějí do Chicaga,kde se stefan znovu shledá s upírkou ze své minulosti,která o něj doposud nestratila zájem (Bex).Ve flashbacku se podíváme do Chicaga ve 20.letech minulého století ,ve kterém Stefan čelí šokující kapitole jeho bouřlivé minulosti.Poté,co Damon dostane od nečekaného zdroje tip ohledně toho,kde se Stefan s Klausem nacházejí,se spolu s Elenou vydávájí po jejich stopě.Tyler si mezitím v Mystic Falls dělá obavy o Caroline a pro pomoc se obrací na šerifku.Obrázek naleznete i v Galerii ve složce The Vampire Diaries.

Oficiální k 3x02

9. září 2011 v 15:37 | Dáblíík
Klaus dá do pohybu plán, který mu dá ještě více moci, ale i s nechtěnou účastí vlkodlaka Raye Suttona (David Gallagher), se věci nevyvíjejí, jak Klaus plánoval.
Damon a Alaric neochotně souhlasí s novou Eleninou strategií, jak najít Stefana, která zapříčíní, že Damon bude bojovat s nečekaným nepřítelem.
Jeremy se obrací na Matta pro pomoc, když se snaží porozumět, co duchové z jeho minulosti chtějí.
Nevědom toho, že Caroline potřebuje jeho pomoc, Tyler čelí emocionální konfrontací se svou matkou.

Obrázek najdete i v galerii pod názven Joseph Morgan(Klaus)


Románek - Caroline a Tylera

9. září 2011 v 15:11 | Dáblíík

Rozloučení s Jennou

9. září 2011 v 14:53 | Dáblíík

Happy Birthday Katerina!!

5. září 2011 v 21:10 | Dáblíík
Dnes své 22.narozeniny slaví Katerina Graham aneb seriálová Bonnie!
celým jménem Katerina Alexandre Graham se narodila 5.září 1989 v Ženevě,ve Švýcarsku.Její matka Natasha pochází s Ruska a její otec Joseph z Libérie.kat navštěvovala hebrejskou školu,mluví plynule anglicky,francouzky,španělsky,trochu portugalsky a hebrejsky.Měří 165 cm a mimo herectví se věnuje také tanci,zpívání,je hudební producentka a modelka.

Jména epizod s 3.serie

4. září 2011 v 16:56 | Dáblíík
Ahoj lidičky sice uz jsem sem dávala jména 3 epizod ale dozvedela jsem sem se dalsi dve takze je dávám vsechny:
3x01 - The Birthday (Narozeniny)
3x02 - The Hybrid (Hybrid)
3x03 - The End of the Affair (Hranice lásky)
3x04 - Disturbing Behavior( Podezřelé chování)
3x05 - The Reckoning (Počítání)¨
3x06 - Eletric Zoo (Eletrické zoo)

Happy Birthday Kayla!

4. září 2011 v 15:36


Narozeniny oslavuje herečka Kayla Ewell,která slaví uz 26 let.
V TVD hraje Kayla ,Vicki Donovan,sestru Matta Donovana a upírku.
Její celé jméno je Kayla Noelle Ewell,narodila se v Long Beach, v Kalifornii a
má dva bratry a sestru.Ve 3.sérii si budete moci všimnout,že na fotkách z dětství Matta
a Vicki je doopravdy malá Kayla se svým skutečným bratrem,který se Zachovi Roerigovi(Mattovi)
podobá....Tak zase skola....

2. září 2011 v 15:49 | Dáblíík
Ahoj lidičky,tak už je to zase škola a veřím že se netesite asi tak jako já....Další učení,další úlohy a dalsi povyky rodicu jak jsme líní,....Jediné na co se asi tak tesim je na kámoše a hlavne na moje oblíbené hodiny...= PŘESTÁVKY....Přeju vám hodně úspěchů ve skole a taky si chci popřát aby blog měl velkou návštěvnost,...chystám totiz velká překvapení o novinkách s Vampire Diaries....Tady video na památku....